077-7777777

השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  אודותינו

  המרכז     hamerkaz מומחים בהתאמת בעלי המקצוע ללקוח.

  מחפש בעל מקצוע מומחה ומקצועי? נמאס לך להתרוצץ ולנסות לאתר את המקצועי ביותר? הגעת למקום הנכון. אנחנו נדאג להתאים לך את בעל המקצוע הנכון הדרוש לך. במאגר שלנו עשרות בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים בתחומים שונים, שישמחו לתת לך שירות, בדיוק לפי הצרכים הדרושים לך.

  בעל מקצוע? היום כבר אין צורך לחפש את הלקוחות, הם מגיעים אליך לבד!

  תחומי בעלי המקצוע שלנו:

  • עבודת שיפוצים
  • עיצוב פנים
  • איתור נזילות
  • כלים סניטרים 

   

  אתר משודרג לחיפוש נוח וממוקד

  הצוות בחברתנו הוא בעל ניסיון של שנים בתחום, ואנו עובדים החל משנת 2000 בסוגים שונים של פרויקטים, קטנים עד גדולים. מנקודת מבט וניסיון רב שנים, התחדדה בנו ההבנה לצרכי הלקוח, וכיצד בעלי המקצוע משפיעים באופן ישיר על הלקוח. לאור ניסיוננו בתחום, אני יודעים כיצד להתאים את איש המקצוע הנכון, ללקוח לפי העבודה הנדרשת ופרמטרים נוספים. לצורך העניין יצרנו אתר, ידידותי למשתמש, כך תוכלו כלקוחות למצוא באופן מהיר וקל את איש המקצוע המתאים ביותר עבורכם, זאת בהתאם למקום מגוריכם, העבודה הנדרשת ועוד. באמצעות האתר תוכלו גם לבצע השוואה בין בעלי המקצוע השונים, ותזכו לקבל שירות מקצועי בדגש על זמינות ואמינות.

   

  למה אנחנו?

  אנו פעילים משנת - 2000 בפרויקטים גדולים וקטנים זה נותן לנו פרספקטיבה אחרת על כל התהליך שעוברים הלקוחות שלנו ואיך בעלי מקצוע שלנו משפיעים על רמת חיים / איכות חיים על כל לקוח ולקוח.

  אנו יודעים להתאים את הקבלנים [בעלי מקצוע מומלצים] הממליצים לכם ביותר לפי בקשתכם. דוגמה: עבודת השיפוצים,עיצוב פנים,איתור נזילות,כלים סניטרים ועוד.

  עבודות אלומיניום
  שיפוץ מקלחות
  שיפוץ דירה
  עבודות צבע
  עבודות גבס
  עבודות ריצוף
  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום! השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   בית תוכנה לקידום אתרים