השאירו את הפרטים

ואנו ניצור אתכם קשר במהירות

  אודותינו

  המרכז     hamerkaz מומחים בהתאמת בעלי המקצוע ללקוח.

  מחפש בעל מקצוע מומחה ומקצועי? נמאס לך להתרוצץ ולנסות לאתר את המקצועי ביותר? הגעת למקום הנכון. אנחנו נדאג להתאים לך את בעל המקצוע הנכון הדרוש לך. במאגר שלנו עשרות בעלי מקצוע מיומנים ומקצועיים בתחומים שונים, שישמחו לתת לך שירות, בדיוק לפי הצרכים הדרושים לך.

  בעל מקצוע? היום כבר אין צורך לחפש את הלקוחות, הם מגיעים אליך לבד!

  תחומי בעלי המקצוע שלנו:

  • עבודת שיפוצים
  • עיצוב פנים
  • איתור נזילות
  • כלים סניטרים 

   

  אתר משודרג לחיפוש נוח וממוקד

  הצוות בחברתנו הוא בעל ניסיון של שנים בתחום, ואנו עובדים החל משנת 2000 בסוגים שונים של פרויקטים, קטנים עד גדולים. מנקודת מבט וניסיון רב שנים, התחדדה בנו ההבנה לצרכי הלקוח, וכיצד בעלי המקצוע משפיעים באופן ישיר על הלקוח. לאור ניסיוננו בתחום, אני יודעים כיצד להתאים את איש המקצוע הנכון, ללקוח לפי העבודה הנדרשת ופרמטרים נוספים. לצורך העניין יצרנו אתר, ידידותי למשתמש, כך תוכלו כלקוחות למצוא באופן מהיר וקל את איש המקצוע המתאים ביותר עבורכם, זאת בהתאם למקום מגוריכם, העבודה הנדרשת ועוד. באמצעות האתר תוכלו גם לבצע השוואה בין בעלי המקצוע השונים, ותזכו לקבל שירות מקצועי בדגש על זמינות ואמינות.

   

  למה אנחנו?

  אנו פעילים משנת - 2000 בפרויקטים גדולים וקטנים זה נותן לנו פרספקטיבה אחרת על כל התהליך שעוברים הלקוחות שלנו ואיך בעלי מקצוע שלנו משפיעים על רמת חיים / איכות חיים על כל לקוח ולקוח.

  אנו יודעים להתאים את הקבלנים [בעלי מקצוע מומלצים] הממליצים לכם ביותר לפי בקשתכם. דוגמה: עבודת השיפוצים,עיצוב פנים,איתור נזילות,כלים סניטרים ועוד.

  עבודות אלומיניום
  שיפוץ מקלחות
  שיפוץ דירה
  עבודות צבע
  עבודות גבס
  עבודות ריצוף
  אל תחכו, צרו איתנו קשר עוד היום! השאירו פרטים ואנו ניצור אתכם קשר בהקדם

   המרכז - בעלי מקצוע מומלצים

   אני מאמין שלנו:

   יש לנו הרבה מה להגיד על הנושא, אבל לא נחפור לכם יותר מדי:) לפני הכל, מאחורי החברה יש בני אדם שרוצים לעשות טוב ולייצר שינוי אמיתי בארץ. יהיו כאלה שיגידו שאנחנו קצת מנותקים מהמציאות. אז שיגידו, זה לא מונע מאיתנו להמשיך בדרכנו גם אם הדרך לפעמים נראית ארוכה או מפותלת. הדרך שלנו גלויה, והכל חרוט בתוך -ה DNA שלנו. אנו בטוחים שמה שנתן לנו אמונה בדרך, זה החומר האנושי שיש בחברתינו. כולנו מתחייבים לפעול לפי קוד "המשפחה".

   כמובן יש גם את ה"אנחנו":

   כולנו בעלי משפחות, ו"אנחנו" זה בעצם גם אתם. מאסנו ב"חאפרים" במדינה הזאת, רוצים לקבל שרות, מבעלי מקצוע מומלצים, מבלי לחשוש שמרמים אותנו.האמת כבר רימו מספיק.לא עוד..

   שידרגנו את האתר!

   *גם לנו זה חדש. אתר זה שודרג על מנת לגשר במהירות בין לקוחותינו הקיימים והחדשים לבין בעלי המקצוע, כך שכל הצדדים יקבלו את מבוקשם. דוגמא, לקוח שגולש ברשת מחפש בעל מקצוע לשפץ את הבית. קשה מאוד למצוא בעלי מקצוע אמינים בסביבתכם הזמינים לעבודה.

   התהליך כרוך בעבודה רבה של חיפושים וטלפונים. לבעלי מקצוע טובים לא תמיד יש את הזמן או שהם בכלל לא נמצאים ברשת,כי הם רחוקים מכל מה שקשור לפרסום בדיגיטל. אין להם את הבמה להציע את שירותיהם לאותם לקוחות פוטנציאלים.

   על כן, אנו החלטנו לאחד את הכוחות עם בעלי מקצוע מומלצים,עם קריטריונים ברורים…, רק טעימה לסינון שאנחנו עושים לבעלי מקצוע שמצטרפים אלינו. לא יוצאים מהבית עד שהלקוח לא מאשר ב-100% את העבודה ומאושר מהמוצר שאותו הוא קיבל , תוכלו להשוות בין הצעות המחיר ו לבחור בעל מקצוע המועדף עליכם במחיר הטוב ביותר.

   בית תוכנה לקידום אתרים